Kāda ir dubultā rezultāta likme?

Kad jūs veicat dubultā rezultāta likmi, jūs esat derības uz diviem iznākumiem vienā mačā ar vienu likmi. Dubultā likme ir viena derību iespēja, kas apvieno spēles rezultātu puslaikā un rezultātu spēles beigās. Pieņemot, ka uzvar puslaika likme, likme tiek pārnesta uz otro likmi.

Kā darbojas dubultā likme?

Kas ir dubultā likme? Dubultā likme ir visvieglāk saprotamā vairāku likmju piedāvājumā. Tas ir tikai divas dažādas likmes, kas apvienotas vienā likmē. Ja jūsu dubultā likme izdodas, jūs uzvarat un saņemat izmaksu — labāk, nekā jūs varētu sagaidīt, veicot divas atsevišķas vienreizējas likmes vienā un tajā pašā atlasē.

Ko nozīmē sporta likmes dubultais rezultāts?

Tas ir zināms arī kā dubultais rezultāts likme, kurā jums jāparedz iznākums puslaikā un pilnajā laikā. Head to Head. Tiešas divvirzienu sacensības, kas tiek piedāvātas sportā, viena komanda vienkārši pārspēj otru (izlozes iespēja tiek piedāvāta tikai dažkārt).

Kas ir dubultais rezultāts beisbolā?

Dubultā rezultāta likme ir veids, kā vienā spēlē divreiz izspēlēt vienu un to pašu rezultātu. ... Atgriešanās sportā notiek visu laiku, un, ja jums vajadzētu ņemt A komandu, lai uzvarētu pirmajā puslaikā, bet komandai B, lai uzvarētu spēli, jūsu izredzes var sasniegt 20/1 vai pat lielāku.

Kā likt likmes dubultā iespēja?

Dubultās iespējas ātrie fakti

Dubultās iespējas likme darbojas uz Trīsvirzienu derību iespēja (1x2). Atlasiet divus iespējamos rezultātus, nevis tikai vienu. Dubultā iespēja dod 67% iespēju laimēt. Likmes uz favorītu un dublējiet ar otru izvēli.

Dubultā rezultāta likme, lieliskas izredzes! Kāda ir dubultā rezultāta likme? Parlay ietīts ar 1 derību! 🤑🥳🤑

Kas ir 2x likme?

Dubultās iespējas likmes būtībā ir izmanto, lai sniegtu jums lielāku iespēju uzvarēt vienā notikumā. Futbolā to var izmantot, lai segtu divus no trim iespējamiem iznākumiem tikai vienā derībā. Tas apvieno abu pušu uzvaru/izlozi vai arī pilnībā atbrīvojas no izlozes iespējas.

Ko nozīmē 12 derībās?

12 apraksta mājinieku un viesu komandu mačā. 1 attiecas uz mājinieku komandu, bet 2 norāda uz viesu komandu. ... Protams, uzvara futbolā attiecas uz komandu, kura mača beigās guva visvairāk vārtu. Taču derībās tas var raksturot arī pirmā vai otrā puslaika uzvarēšanu.

Kas ir pirmais dubultuzvarētājs?

Dubults rezultāts: par šo derību jūs esat izvēloties, kura komanda uzvarēs pirmā perioda beigās, kam sekos komanda uzvarēs 3. perioda beigās. Tātad, ja izvēlaties komandu A/Izloze, jūsu likme tiks likta uz A komandu, lai uzvarētu pēc 1. perioda un neizšķirtu 3. perioda beigās.

Kas ir dubultā rezultāta likme šautriņu mešanā?

Dubultais rezultāts (kājas/komplekti) Prognozē rezultātu pēc norādītā legu/setu skaita un spēles kopējo uzvarētāju. Visas likmes tiek anulētas, ja spēle nav pabeigta. Pirmie šautriņu tirgi. Norēķins notiek par pirmo šautriņu vai šautriņu komplektu, kas izmests noteiktā kājā/komplektā.

Vai Paddy Power maksā dubultu rezultātu?

Mēs maksājam dubultu rezultātu par visām zirgu skriešanās sacīkstēm, kas notiek Īrijā un Apvienotajā Karalistē un kurām ir pilns serviss. ... Jebkurai likmei Īrijā vai Apvienotajā Karalistē, kas ietver atlasi, kas nav iekļauta pilna pakalpojuma ietvaros (t.i., tikšanās no punkta uz punktu) vai virtuālajām sacīkstēm, tiek piemērota maksimālā izmaksa 50 000 eiro apmērā.

Kas ir sistēmas 2 3 4 likme?

Kas ir sistēma 2/3 (3 likmes)? 2/3 sistēma sastāv no 3 likmēm, kuras atklāties no 3 izlasēm -- trīs 2-piku multis (parlays). Lai iegūtu kādu laimestu, ir jābūt pareiziem vismaz divām no trim izvēlēm — precīza laimesta summa ir atkarīga no tā, cik daudz no prognozēm izrādīsies pareizas.

Ko nozīmē līnija kopējā dubultā?

Sporta derībās a dubultā rezultāta likme tiek piedāvāts uz spēles rezultātu gan puslaikā, gan spēles beigās. ... Divkāršā rezultāta likmei ir lielāks risks, jo ir vairāk potenciālo iznākumu, taču tas arī nozīmē, ka izredzes ir daudz labākas.

Kāda ir lielākā sporta likme, ko izmaksās?

5.7. Ja dalībnieks veic sekojošu tās pašas spēles daudzlikmi, kas atspoguļo sākotnējo tās pašas spēles daudzlikmi un kuras rezultātā dalībnieks pārsniegs $500,000 maksimālā izmaksa, papildu Same Game MultiBets tiks anulēts un likmes tiks atmaksātas.

Kā jūs aprēķināt abpusēji divreiz?

Divkāršās derības katrā virzienā

1. LAIMĒJUMS: 50 ASV dolāri 1. gada 1. laikā maksā 750 $ (50 $ x 14 = 70 £ + jūsu 50 ASV dolāru likme atpakaļ).
  2. VIETA: 1/4 no 14/1 ir 3,5/1, kas nozīmē, ka likmes daļa tiek maksāta kā $ 50 (plus $ 750 no pirmā laimesta) pie 3,5/1 = £ 2850 ($ 800 x 3,5 = $ 2800 + jūsu 50 $ likme atpakaļ).

Kas ir jeņķu likme?

Yankee sastāv no 11 vienādas vērtības likmes uz atlasēm četros atsevišķos notikumos: sešas dubultspēles, četras trīskāršas un viena četras reizes. ... To visbiežāk izmanto zirgu skriešanās sacīkšu derībās.

Kā zirgu skriešanās sacīkstēs darbojas dubultā likme?

"Dubultās" likmes mērķis ir lai veiksmīgi izvēlētos divas uzvaras divās dažādās sacīkstēs uz vienas likmes un likmes, un šajā gadījumā jums ir nepieciešamas abas atlases, lai uzvarētu, lai sasniegtu atdevi.

Kas ir dubultrezultāts Viljams Hils?

Kāds ir augstākais pārbaudes rezultāts šautriņu mešanā?

Augstākā iespējamā izrakstīšanās ir 170 savukārt zemākā iespējamā izrakstīšanās ir 2.

Kāda ir augstākā šautriņu mešanas kase?

Bogey skaitlis ir rezultāts, par kuru nevar izņemt tādu pašu šautriņu skaitu, par kuru var izņemt lielāku punktu skaitu. 170 ir augstākais rādītājs, ko var iegūt trīs šautriņu metienos, savukārt zemākus punktus 169, 168, 166, 165, 163, 162 un 159 nevar.

Kāds ir dubults rezultāts matemātikā?

Lai reizinātu ar 2. Lai būtu 2 no kaut kā.

Ko derībās nozīmē 12?

Citās derību vietnēs tas var būt rakstīts kā 12. ● OV0. 5 vai VAIRĀK 0,5: šis kods nozīmē jūs izdara likmi, ka pirms spēles beigām tiks gūti vismaz vieni vārti. Ja mačs beidzas ar rezultātu 1:0 kādai no komandām vai spēlē tiek gūti vairāk nekā vieni vārti, jūs uzvarējat likmi.

Ko bet9ja nozīmē GG NG 2+?

GG/NG 2+ Jums ir prognozēt, vai abas komandas spēles laikā gūs vismaz 2 vārtus.Ir 2 iespējamie varianti: GG: abas komandas spēles laikā gūs vismaz 2 vārtus. NG: viena komanda vai abas komandas spēles laikā neiegūs 2 vārtus.

Ko nozīmē mazāk nekā 3,5 vārti?

"Mazāk par 3,5" nozīmē tur ir jābūt 3 vārtiem vai 2 vārtiem vai 1 vārtiem vai 0 vārtiem, jebkas vairāk nekā 3 vārti radīs zaudējumu.

Vai betway var likt uz abām komandām?

Abas komandas gūs vārtus

Lai ievadītu likmi: Izdariet Abas komandas, kas gūs punktus, atlasi (atlase tiks automātiski pievienota jūsu derību biļetei). Kad esat apmierināts ar savu izvēli, pārejiet uz likmju karti un ievadiet summu, kuru vēlaties likt.

Ko tas nozīmē izdarīt bez likmes?

Derību tirgū opcija Draw No Bet vienkārši novērš neizšķirtu rezultātu trīsvirzienu tirgos, kas nozīmē, ka derību slēdzējiem atliek likt likmes uz uzvaru mājās vai izbraukumā.